Toše Fan Club Banja Luka
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nešto od mene za Tošu<3

Go down

Nešto od mene za Tošu<3  Empty Nešto od mene za Tošu<3

Komentar  Tina Voli Tošu Sun Feb 13, 2011 4:27 pm

Toše,ti si bio anđeo na zemlji dok si bio živ a sada si pravi anđeo gore na nebu među zvijezdama,mjesecom i anđelima i sa Bogom. Bio si tako dobar,drag i human. Pomagao si bolesnoj djeci preko svojih koncerata predivnih i na još mnoge načine si pomogao djeci i ljudima. Čujem kako ljudi govore : Toše je učinio što nijedan političar nije uspio,ujedinio je Balkan.Al ti si učinio još nešto,sve si nas naučio da je humanost lijepa gesta čak i mene. Otkad znam za tebe kada vidim neko bolesno dijete na fejsu nazovem neki broj za pomoć tome dijetu ili napravim stranicu na facebook -u za pomoć tome dijetetu.Dok nisam znala za tebe nisam bila tako humana i uvijek kada bih vidjela neko dijete bolesno na televiziji rekla bih baš me briga,ni meni nitko ne pomaže.Sada shvaćam da sam bila glupa i bezobrazna.Zahvaljujem ti što si postojao,što si nam ostavio tvoje slike,postere,tvoje cd - ove s pjesmama tvojim, dvd koncerte tvoje. Hvala ti Toše i na tome što mene i sve koji te vole čuvaš jer znam da nas čuvaš svaki dan i gledaš odozgo.Zauvijek tvoja,potpisujem!<3 By : Tina Pipa Kosanović


Tina Voli Tošu

Broj komentara : 1
Join date : 2011-02-12
Age : 34
Mjesto : Ogulin,Hrvatska

Na vrh Go down

Na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu